Pérák, poradte

Zpět
  •  « 1 » »| 
    Příspěvky

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 19. 3. 2010 9:44:43

    HOBZA BK: velmi dobré údaje,takto si každý může zjistit,co vlastně má.Já mám např. motorku vyrobenou podle 1. majitele v lednu 1950,ale doklady z 30.12. 1949.Aspon je jasné,že určující je výrobní číslo.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 18. 3. 2010 5:24:09

    ostatně stejně při renovaci budeš muset koupit hodně dílů nových (slovo replika odmítám použít).Pochybuji,že např.ráfky,dráty do kol,výfuky ,sedlo .... budou použitelné.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 17. 3. 2010 11:15:19

    jen tak pro pořádek zbrojovka v roce 1951 už nebyla.
    FJ -1946-47 do vč. 11-26000
    Zbrojovka - 1948-49 od vč. 11-26001 do 11-46000
    socialistickej - 1950-52 od vč. 11-46001

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 17. 3. 2010 10:14:24

    Spousta lidí se honí je za FJ. Využívají toho ale hodně překupníci a podvodní výrobci replik.
    Pravda o originalitě je ale bohužel trochu jinde.
    Několiktrát jsem hovořil s pamětníky - dělníky a mistry z motocyklových fabrik a potvrdili mě, že po únoru 48 nastal ve výrobě hrozný chaos. Strana a vláda vydala nařízení vyrobit x počet motocyklů (dvouletky, výročí pohlavárů,....) a udělej jak udělej - muselo se splnit. Takže se bouchaly motorky jak se dalo a hlavně z čeho se dalo, hlavně aby byl splněn počet kusů a termín a ideální bylo překročení plánu a splnění dříve...... "Stachanovci"
    Chrom a nikl byly nedostatkové suroviny a energeticky náročné technologie, přecházelo se proto na "lidové verze". Je spoustu originálních motorek z té doby po kterých "znalci" plivou, jen proto že nejsou v určitém vysněném standartu, ale ty motocykly jsou opravdu takové, jaké se v té době vyrobily. Ve "standartu" byly vyráběné pouze motorky určené na vývoz.
    Byla to blbá doba...

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 17. 3. 2010 8:51:58

    Rozhodnutí je na Tobě.Já mám péráka téměř 30 let,má normální SPZ a to znamená,že jedu kdy chci,kam chci.Už kvůli tomu bych bral bez ohledu na rok výroby toho se SPZ.Na srazy je to jedno.Snad jen ten pocit mít FJ,ale i tak... :)

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 16. 3. 2010 20:08:46

    Já určitě bych nejdřív zjišťoval jestli je to originál a nebo nějaký bastl a jaký je technický stav.
    Jestliže je to nastejno, šel bych do toho na běžných značkách.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 16. 3. 2010 19:17:50

    1947 nebo1951 je skoro jedno-většina srazů bývá limitována r.1945. A to ti je jedno.Spíše bych upřednostnil orig. doklady + SPZ.Nahánět každý rok novou testaci,je určitě dražší a pracnější než jít 1x za dva roky na STK.Na Stk ti péráka obhlídnou,zavzpomínají na staré časy a nikdo tě neupozorňuje na chybný šroubek či špatný prolis na blatníku.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 16. 3. 2010 18:01:25

    Já bych šel radši do FJ.Už jenom rok 1947 je lepší než 1951.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 16. 3. 2010 10:59:03

    No, prý papíry souhlasí s motorem, štítek to nemá a číslo na rámu neni, nebo mozna je ale někde pod barvou, říkal pán... Já nevím, nabízí to levněji, ale zase ta Zborojovka je pojízdná s STK. To FJ je rozebrané, ale jak říkám, souhlasí jen motor..

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 16. 3. 2010 10:03:04

    Záleží na tom, jestli ty papíry (oboje) jsou opravdu k nabízeným motocyklům. Tzn. jestli souhlasí čísla na motoru a rámu a v papírech. Pak bych asi bral ten starší, protože jako doklad o historii motocyklu a součást historie motorky bys měl původní techničák byť s ustřiženým rohem. A přihlásit to pak můžeš na veteránský značky. Pokud to jsou papíry k nějakému jinému motocyklu, tak by mě to tolik nezajímalo, protože to potom o tom mém motocyklu nevypovídá vůbec nic.
    Pérák, poraďte
    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 16. 3. 2010 9:01:05

    Ahoj všem!!! Mám ohromné dilema a potřebuji znát pár nazorů od Vás, kteří se v problematice pohybujete déle. Řeším koupi Péráka a mám dvě nabídky, jeden je FJ ale s ustřiženým rohem TP (1947). A druhý má platné papíry, ale je to Zbrojovka (1951). Která koupě je lepší???? Oba vzít nemůžu :(
 
Celkem inzerátů:
30176
Za posl.24 hodin:
19
 
Počet online uživatelů:
?
9. Pálavský Oldtimer 2026 26.06.2026 - 28.06.2026 Loukotě a řemeny Hradec Králové 26.06.2026 - 28.06.2026 Jízda Jiřího Kristiána Lobkowicze 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 xxxvi. ročník jízdy do vrchu ,,KNOVÍZ-OLŠANY" 27.06.2026 - 27.06.2026 Orientační závod historických vozidel Potštejn 11. 27.06.2026 - 27.06.2026 Sraz motocyklů NSU 27.06.2026 - 27.06.2026 Burza Tchořovice 27.06.2026 - 27.06.2026 4. Nymburk-Ring 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 7. Sraz veteránů Rosovice 27.06.2026 - 27.06.2026 11.Tatranský Oldtimer 2026 02.07.2026 - 05.07.2026 Sraz HV v Marianslých lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 XXV. ročník České Kanady a XII. ročník Královny silnic 04.07.2026 - 04.07.2026 Artrecycles setkání HV v Šitbořicích 04.07.2026 - 04.07.2026 MOTO/traktor Tetčiněves 04.07.2026 - 04.07.2026 14. Sraz veteránů Široký Důl 04.07.2026 - 04.07.2026 sraz historickžch vozidel v Mar. Lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 Auto moto burza a bleší trhy Svitavy 05.07.2026 - 05.07.2026 33. sraz historickÝch vozidel 05.07.2026 - 05.07.2026 MOTOkavárna Holovousy 06.07.2026 - 06.07.2026 SVÁTEČNÍ Pondělní BLEŠÁK TUHAŇ 06.07.2026 - 06.07.2026

iVeteran.cz