Nefér jednání pana Michaela Dlouhého

Zpět
  •  « 1 » »| 
    Příspěvky

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 3. 1. 2011 0:29:12

    Plny suhlas. Aj ja by som bol nahnevany ako odosielatel, a hlavne z principu, ze uz ked objednavam nieco v tak smiesnej hodnote, tak by ma nahradny kus v policke nezruinoval. A pri sklicku, ktore sa moze kedykolvek rozbit....Je to smiesne a smutne zaroven, ze si nevazime svojich partnerov v konicku a takymto plytkym sposobom sa dostavame do konfliktu. Ja si dam urcite pozor.

    Na druhu stranu sa mi uz stalo aj to, ze som do Ciech posielal dopredu penaze za tovar, ktory ma uz cakal na poste. Bez dohody, proste predavajuci to poslal v dobrej viere seriozneho partnera, ktory ho nepodrazi. A islo o cca 6000kc.... Klobuk dolu, ja si za svojim slovom stojim, ale to on nemohol vediet , lebo sme sa vobec nepoznali, vlastne ani nepozname, okrem vymenenych adries s menami.

    Ako hovori kamos- ,,Ľudia sme rôzny a nervózny,, :wink:
    Nefér jednání pana Michaela Dlouhého
    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 21. 3. 2010 7:50:12

    Dobrý den,
    rád bych upozornil na chování pana Michaela Dlouhého z Olomouce. Před nedávnem jsem prodával celou sadu světel, kdy tento pán mi zatelefonoval a že by chtěl jen jedno sklíčko. Jednalo se o sklíčko v ceně 50,-Kč., a on jesli mu ho pošlu na dobírku. Nebyl jsem z této transakce vzhledem k ceně nadšený, ale jak již volal podruhé, že by ho pořeboval, tak pro dobrou věc jsem souhlasil. Tento den byla středa. Následující týden v úterý jsem před 7:00 hod. obdržel od tohoto pána SMS, že sklíčko ode mne dosud nedostal, opatřil si světýlko jinde a případnou dobírku již nepříjme. Po mém zpětném zavolání, že toto není fér jednání, že sklíčko jsem již odeslal, tak mi bylo jen sděleno, že jsem jej měl poslat hned v ten den, a že o co mi jde, a pak mi zavěsil telefon . Chtěl bych uvést. že v den kdy mi tento pán napsal SMS, že si sklíčko nevezme, tak dobírka již v ten den byla na jejich poště. Vím, že se jedná o pár korun na poštovném co jsem ztratil, ale ztratil jsem víc. Je to důvěra ve fér jednání. Vím, že to jsou jen jedinci, ale i tak to člověka naštve. Takže budu zase opatrnější i díky takovým jako je pan Michael Dlouhý z VVídeňské ulice v Olomouci. Takže pokud s ním budete někdo jednat, buďte opatrní, ať nejste zklamaní.
 
Celkem inzerátů:
30176
Za posl.24 hodin:
29
 
Počet online uživatelů:
?
9. Pálavský Oldtimer 2026 26.06.2026 - 28.06.2026 Loukotě a řemeny Hradec Králové 26.06.2026 - 28.06.2026 Jízda Jiřího Kristiána Lobkowicze 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 xxxvi. ročník jízdy do vrchu ,,KNOVÍZ-OLŠANY" 27.06.2026 - 27.06.2026 Orientační závod historických vozidel Potštejn 11. 27.06.2026 - 27.06.2026 Sraz motocyklů NSU 27.06.2026 - 27.06.2026 Burza Tchořovice 27.06.2026 - 27.06.2026 4. Nymburk-Ring 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 7. Sraz veteránů Rosovice 27.06.2026 - 27.06.2026 11.Tatranský Oldtimer 2026 02.07.2026 - 05.07.2026 Sraz HV v Marianslých lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 XXV. ročník České Kanady a XII. ročník Královny silnic 04.07.2026 - 04.07.2026 Artrecycles setkání HV v Šitbořicích 04.07.2026 - 04.07.2026 MOTO/traktor Tetčiněves 04.07.2026 - 04.07.2026 14. Sraz veteránů Široký Důl 04.07.2026 - 04.07.2026 sraz historickžch vozidel v Mar. Lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 Auto moto burza a bleší trhy Svitavy 05.07.2026 - 05.07.2026 33. sraz historickÝch vozidel 05.07.2026 - 05.07.2026 MOTOkavárna Holovousy 06.07.2026 - 06.07.2026 SVÁTEČNÍ Pondělní BLEŠÁK TUHAŇ 06.07.2026 - 06.07.2026

iVeteran.cz