Jawetta zadní brzda

Zpět
  •  « 1 » »| 
    Příspěvky

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 13. 7. 2011 18:31:46

    Super diky moc! :)

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 13. 7. 2011 15:09:49

    Rád jsem pomohl,hlavně,že jsme to vyřešili.Já jsem použil,jako tu zarážku tenhle rozříznutej šroube.Akorát jsem ho o kousek zkrátil.Myslím ten závit,je to zbytěčně dlouhý.
    http://www.fichtlkramek.cz/obrazek.html?id=2529

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 12. 7. 2011 18:07:33

    Uz chapu, ma tam byt ten "zvonecek". Na zadne fotce lanka jsem ho nevidel a ani mne to nenapadlo. Super, diky moc za radu. :-)

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 12. 7. 2011 17:58:08

    Zde to máš i s fotkou,abych ti to nemusel psát znovu:
    http://www.veteranforum.cz/index.php?id=11&idkat=120&idtop=106678

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 12. 7. 2011 17:21:38

    Jo jo to chapu, ja jen, ze ten nalitek na motoru je pruchozi, takze se v nem bowden neopre, ale bude se moct pohybovat sem a tam.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 12. 7. 2011 14:49:46

    To máte špatný buben,tenhle je zrovna na stadiona s22,zadní kolo.Na táhlo.Přijde tam toto brzdové lanko :
    http://www.motojelinek.cz/?p=productsMore&iProduct=93&sName=Bowden-zadni-brzda-Jaweta
    Do tý koncovky se strčí třeba šroubek,který se prostrčí v tom táhlu,co je v motoru.A na bloku motoru je takový nálitek,do kterýho se strčí ten bowdwn.Kdyžtak vám ukáži obrázek,jestli budete chtít.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 10. 7. 2011 18:23:31

    Tak to mám asi špatný brzdový štít..nemám tam totiž výstupek na zachycení bowdenu (tudíš by muselo být ovládání táhlem)...ale na motoru je tento "záchyt" průchozí...při použití bowdenu se přece používá napůl vyvrtané menším vrtákem a druha půlka větším, aby vzniklo jakési uložení a opěrka pro konec bowdenu..Doufám, že chápete, jak to myslím. Brzd.štít mám takový: http://www.motojelinek.cz/?p=productsMore&iProduct=386&sName=Brzdovy-stit-zadni-kolo

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 10. 7. 2011 17:57:43

    Na jawetě je zadní brzda ovládána lankem.Táhlo je u stadiona s22.
    Jawetta zadní brzda
    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 10. 7. 2011 17:32:05

    Nevíte někdo jestli je zadní brzda na Jawettě ovládaná táhlem nebo lankem? Už jsem viděl i slyšel oba způsoby, ale který je správný? Nebo se to liší podle r.v.? Díky za rady. Radek
 
Celkem inzerátů:
30176
Za posl.24 hodin:
19
 
Počet online uživatelů:
?
9. Pálavský Oldtimer 2026 26.06.2026 - 28.06.2026 Loukotě a řemeny Hradec Králové 26.06.2026 - 28.06.2026 Jízda Jiřího Kristiána Lobkowicze 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 xxxvi. ročník jízdy do vrchu ,,KNOVÍZ-OLŠANY" 27.06.2026 - 27.06.2026 Orientační závod historických vozidel Potštejn 11. 27.06.2026 - 27.06.2026 Sraz motocyklů NSU 27.06.2026 - 27.06.2026 Burza Tchořovice 27.06.2026 - 27.06.2026 4. Nymburk-Ring 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 7. Sraz veteránů Rosovice 27.06.2026 - 27.06.2026 11.Tatranský Oldtimer 2026 02.07.2026 - 05.07.2026 Sraz HV v Marianslých lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 XXV. ročník České Kanady a XII. ročník Královny silnic 04.07.2026 - 04.07.2026 Artrecycles setkání HV v Šitbořicích 04.07.2026 - 04.07.2026 MOTO/traktor Tetčiněves 04.07.2026 - 04.07.2026 14. Sraz veteránů Široký Důl 04.07.2026 - 04.07.2026 sraz historickžch vozidel v Mar. Lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 Auto moto burza a bleší trhy Svitavy 05.07.2026 - 05.07.2026 33. sraz historickÝch vozidel 05.07.2026 - 05.07.2026 MOTOkavárna Holovousy 06.07.2026 - 06.07.2026 SVÁTEČNÍ Pondělní BLEŠÁK TUHAŇ 06.07.2026 - 06.07.2026

iVeteran.cz