353 - dynamo, relé?

Zpět
  •  « 1 » »| 
    Příspěvky

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 28. 8. 2012 6:08:12

    takze nakonec jsem koupil nove elektronicke relatko - a je po problemech....

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 17. 8. 2012 8:08:41

    ja to zkousel zmerit dvema ruznymi multimetry, a nic nakonec jsem "natvrdo" pripevnil multak k baterce, prilepil k nadrzi a vyjel.. pred nastartovanim baterka ukazovala 6.5V nastartuju jedu a ukazalo to 999. aze me to moc netrapi je skoro pravda od kvetna jsem najezdil 2000km ale porad jsem hlidal a dobijel....

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 16. 8. 2012 6:41:18

    Nechal sis vůbec změřit od autoelektrikáře jestli dynamo dává to co má dávat? Koukám ale podle datumu Tvojí odpovědi že Tě to zrovna nějak moc netlačí.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 16. 8. 2012 6:38:12

    dynamo musí být přesně seřízené po mechanické stránce na to je výborná kniha jiřího dočkala opravy motocyklů jawa,je tam popsané vše k seřízení,nebo koupit nové zapalování VAPE,které ma větší výkon ,ale stojí kolem 4000,-
    http://www.montyjawa.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=39

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 15. 8. 2012 15:44:45

    mam schvalne co nejslabsi - obryska 2, predni svetlo jen 15/15, zadni 5 a brzda 10.... jezdim prevazne na obrysky...

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 23. 3. 2012 17:18:57

    Jde taky o to jak máš sylný žárovky. Spočítej všechny waty dohromady když pustíš světla a uvidíš jestli Ti zbyde ještě něco na zapalování, samozřejmě bez baterky. Ono je hezký když to krásně svítí ale to není všechno.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 23. 3. 2012 10:30:52

    komutator vycisten, proskrabnut. seridit rele se snad podarilo (knizku mam 4. vydani) sehnal jsem jine dynamo, ale porad to blbne - je mozne ze se ztraci proud nekde v elektroinstalaci ??

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 22. 3. 2012 18:15:18

    Zkontrolovat zda-li se uhlíky volně pohybují v držácích, očistit lamely komutátoru a lehce proškrábnout mezery mezi lamelami. Pokud to nepomůže, tak je potřeba seřídit regulátor. Vše je popsáno v Dočkalovi, pokud jej nemáte, tak je k dispozici na Jawamanii v sekci technika.
    353 - dynamo, relé?
    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 22. 3. 2012 15:25:12

    Dobry den, taknejak "zlobi" 353 - motorka jakoby dava malo proudu, ze pri zapnuti svetel, chcipne(pri odpojene baterii), dejte par rad kde zacit, mereni a testovani... diky michal

    muj problem je ze dynamo "asi" nedava proud- kolektor pod uhliky jsem proskrabnul,ocistil, jednokotvove relatko jsem seridil podle dockala, a porad mi to nedobiji.... diky za rady
 
Celkem inzerátů:
30176
Za posl.24 hodin:
19
 
Počet online uživatelů:
?
9. Pálavský Oldtimer 2026 26.06.2026 - 28.06.2026 Loukotě a řemeny Hradec Králové 26.06.2026 - 28.06.2026 Jízda Jiřího Kristiána Lobkowicze 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 xxxvi. ročník jízdy do vrchu ,,KNOVÍZ-OLŠANY" 27.06.2026 - 27.06.2026 Orientační závod historických vozidel Potštejn 11. 27.06.2026 - 27.06.2026 Sraz motocyklů NSU 27.06.2026 - 27.06.2026 Burza Tchořovice 27.06.2026 - 27.06.2026 4. Nymburk-Ring 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 7. Sraz veteránů Rosovice 27.06.2026 - 27.06.2026 11.Tatranský Oldtimer 2026 02.07.2026 - 05.07.2026 Sraz HV v Marianslých lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 XXV. ročník České Kanady a XII. ročník Královny silnic 04.07.2026 - 04.07.2026 Artrecycles setkání HV v Šitbořicích 04.07.2026 - 04.07.2026 MOTO/traktor Tetčiněves 04.07.2026 - 04.07.2026 14. Sraz veteránů Široký Důl 04.07.2026 - 04.07.2026 sraz historickžch vozidel v Mar. Lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 Auto moto burza a bleší trhy Svitavy 05.07.2026 - 05.07.2026 33. sraz historickÝch vozidel 05.07.2026 - 05.07.2026 MOTOkavárna Holovousy 06.07.2026 - 06.07.2026 SVÁTEČNÍ Pondělní BLEŠÁK TUHAŇ 06.07.2026 - 06.07.2026

iVeteran.cz