Jawa 350

Zpět
  •  « 1 » »| 
    Příspěvky

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 24. 1. 2013 22:39:50

    Napadlo mě, že Vám tu kliku špatně nastavili a není přesně po 180stupni nebo se Vám lehce protočila až po složení motoru. Já bohužel s renovací klik nemám dobré zkušenosti, většinou to bylo dokonce po pár kilometrech horší jak před renovací.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 11. 1. 2013 6:24:03

    Bohužel z Velorexů a z Trabantů mám jen nedobré zkušenosti s různýma elektronickýma zapalováníma a je jedno, jestli je to originál německá EBZA, nebo Imsoft, nebo Vape. Dokud to funguje, je to super, ale jak jsou sebemenší problémy, tak ej jednodušší vše dát zpět na mechanický kontakty a napřed vyladit a vyzkoušet motor na klasikua pak si můžeš hrát s elektronikou. Prostě když se mě po**era na cestě mechacký zapalování, během pár chvil jsu schopen to opravit a jet dál (pokud vozím díly), když se ale něco stane s elektronikou, mám jen dve možnosti - odathovku nebo kompletní předělání na cestě na standart.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 10. 1. 2013 18:10:00

    ale kdyby to delalo zapalovani tak by nejel i ten druhy, kdybych prehodil kabliky z inducky, a nic jineho tam neni co by na tom wape nefungovalo, a rotor jsem taky zkousel otocit o 180stupnu a levy furt nejel..

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 8. 1. 2013 6:18:11

    Já bych to napřed zkusil s normálním zapalováním. Když jsem měl špatnej středovej labyrynt, tak to normálně jelo, jen to nedrželo volnověh, někdy to zdechalo, někdy to zase šlo do velkých otáček a v zátočinách na jednu stranu to nejelo, na druhou jo. Kdyby bylo vadný levý gufero, tak by to normálně jelo, akorát by levý válec hodně hulul jak by přisával olej s převodovky.
    Jawa 350
    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 7. 1. 2013 18:15:20

    prosim o radu, nejede mi jawa 350/361 jede mi pravý valec, a levy jede jen obcas a jen jak se mu chce, je tam bezkontakt, a nove udelana klika. leve gufero od prevodovky sem menil asi trikrat a bezvysledne, a cim vic se to zahreje tim to jede hur. tak sem se chtel zeptat jestli to muze delat ta klika jestli neni ten labyrint nejak spatne poskladany. dekuji za rady
 
Celkem inzerátů:
30176
Za posl.24 hodin:
19
 
Počet online uživatelů:
?
9. Pálavský Oldtimer 2026 26.06.2026 - 28.06.2026 Loukotě a řemeny Hradec Králové 26.06.2026 - 28.06.2026 Jízda Jiřího Kristiána Lobkowicze 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 xxxvi. ročník jízdy do vrchu ,,KNOVÍZ-OLŠANY" 27.06.2026 - 27.06.2026 Orientační závod historických vozidel Potštejn 11. 27.06.2026 - 27.06.2026 Sraz motocyklů NSU 27.06.2026 - 27.06.2026 Burza Tchořovice 27.06.2026 - 27.06.2026 4. Nymburk-Ring 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 7. Sraz veteránů Rosovice 27.06.2026 - 27.06.2026 11.Tatranský Oldtimer 2026 02.07.2026 - 05.07.2026 Sraz HV v Marianslých lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 XXV. ročník České Kanady a XII. ročník Královny silnic 04.07.2026 - 04.07.2026 Artrecycles setkání HV v Šitbořicích 04.07.2026 - 04.07.2026 MOTO/traktor Tetčiněves 04.07.2026 - 04.07.2026 14. Sraz veteránů Široký Důl 04.07.2026 - 04.07.2026 sraz historickžch vozidel v Mar. Lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 Auto moto burza a bleší trhy Svitavy 05.07.2026 - 05.07.2026 33. sraz historickÝch vozidel 05.07.2026 - 05.07.2026 MOTOkavárna Holovousy 06.07.2026 - 06.07.2026 SVÁTEČNÍ Pondělní BLEŠÁK TUHAŇ 06.07.2026 - 06.07.2026

iVeteran.cz