Linky

Zpět
  •  « 1 2 » »| 
    Příspěvky

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 28. 5. 2009 18:42:27

    Jde to, ale není to úplně ono. Mám tím nalinkovaného fichtla. Při zběžném pohledu je to dobré. Při zevrubné prohlídce je poznat, že je to samolepka

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 27. 5. 2009 6:10:46

    Ozaj neskúšali ste náhodou niečo takéto? - http://www.fichtlkramek.cz/nahled/id_1985.html . Mám v pláne to kúpiť na kývačku, ale neviem či to stojí za to.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 20. 5. 2009 8:59:52

    zdravim jednou jsem to skoušel na nečisto a celkem se mi osvědčila černá elktrikářská páska, protože jde pravidelně obýbaso oblouku narozdil od klasické lakýrnické. je to jen takový málej postřeh kdyby náhodou...

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 3. 3. 2009 17:18:58

    Zdravím,mám Péráka a na něm nějaký kutil dělal linky,chtěl bych je opravit,protože se mi zdá že třeba na nádrži udělal dost slabé linky.Tak bych potřeboval vědět jak široká je linka na nádrži,kastlíkách a blatníkách.Díky.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 16. 1. 2009 15:14:26

    Já s nimi maluji ... když nanesu vrstvu bílé , musím měsíc čekat abych ji nesmíchal s ostatními barvami , pravda je že se třeba zdá suchá ale je měkká a rozpouští se ... přelákováním se asi dá udržet ale bude měkká a pod lakem dokonale nezaschne

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 16. 1. 2009 11:15:22

    Tak nevím, mě tubové olejovky zasychají většinou do max druhého dne (dělám s nimi i modely a bez problému). Samozřejmě předpokládám následné přelakování. Ale stejně si chci namísto dalších experimentů objednat originální linkovací barvy.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 15. 1. 2009 22:18:52

    olejovky ??? dělám s nimi denně a do půl roka jsou dole ... ředí je jakékoli rozpouštědlo , navíc titanová bílá je pořádně zaschlá po 3-6 letech :!: o zlaté nemluvě ... jedinná připadá v ůvahu kostní čern která je suchá za 5 měsícu ale i to je doba !

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 15. 1. 2009 11:23:01

    na štětec jsou asi nutné speciální olejovky, ale do strojku jsem lil syntetiky, míchám si olejovky z uměleckých v tubách a jednou jsem linkoval i autoakrylátem a šlo to taky

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 14. 1. 2009 20:14:45

    zdravim, vím že obnovuju starý téma ale snad se nikdo nebude zlobit

    rád bych se zeptal co se lije do té linkovačky za barvu?


    já zatim zkoušel něco na způsob amerických hotrodů štětcem s dlouhým chlupem ale bez správných barev to nikdy nebude dobrý...

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 26. 3. 2008 16:13:55

    Zkusím zjistit, kolegův bratr u nich pracuje

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 26. 3. 2008 7:54:47

    Pro Matra - nebyl by prosím kontakt na ty 3M pásky? Díky Bivoj :D

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 25. 3. 2008 18:54:32

    dik :?

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 25. 3. 2008 17:29:09

    Vím, je to drážkovaná mosaz

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 25. 3. 2008 10:06:58

    zdravim Vas pan Matra neviete z akeho materialu je vyrobene kolecko? Je to plst,alebo guma?U nas na vychode Slovenska je to trochu drahe to linkovanie , tak si pomahame ako vieme -Vdaka

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 23. 3. 2008 16:52:25

    vrátil bych se k páskám - v katalogu 3M jsem viděl právě tyto pásky určená k linkování. Zkušenost s nimi nemám, mám kolečkostrojek

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 14. 3. 2008 10:12:34

    Ano Menšíka

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 14. 3. 2008 10:04:25

    Rucko, linky na foto s linkovací mašinkou vypadají velice kvalitně, je to práce někoho z jmenovaných p. Menšíka nebo Eliáše ?

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 13. 3. 2008 18:45:50

    V Brně dělá linky Marek Menšík 606960571 nebo Mirek Eliáš 777579120

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 13. 3. 2008 11:49:11

    www.casperdesign.wz.cz

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 12. 3. 2008 22:02:23

    Zdravím pánové, nemáte někdo kontakt na někoho, kdo dělá linky?
 
Celkem inzerátů:
30176
Za posl.24 hodin:
19
 
Počet online uživatelů:
?
9. Pálavský Oldtimer 2026 26.06.2026 - 28.06.2026 Loukotě a řemeny Hradec Králové 26.06.2026 - 28.06.2026 Jízda Jiřího Kristiána Lobkowicze 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 xxxvi. ročník jízdy do vrchu ,,KNOVÍZ-OLŠANY" 27.06.2026 - 27.06.2026 Orientační závod historických vozidel Potštejn 11. 27.06.2026 - 27.06.2026 Sraz motocyklů NSU 27.06.2026 - 27.06.2026 Burza Tchořovice 27.06.2026 - 27.06.2026 4. Nymburk-Ring 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 7. Sraz veteránů Rosovice 27.06.2026 - 27.06.2026 11.Tatranský Oldtimer 2026 02.07.2026 - 05.07.2026 Sraz HV v Marianslých lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 XXV. ročník České Kanady a XII. ročník Královny silnic 04.07.2026 - 04.07.2026 Artrecycles setkání HV v Šitbořicích 04.07.2026 - 04.07.2026 MOTO/traktor Tetčiněves 04.07.2026 - 04.07.2026 14. Sraz veteránů Široký Důl 04.07.2026 - 04.07.2026 sraz historickžch vozidel v Mar. Lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 Auto moto burza a bleší trhy Svitavy 05.07.2026 - 05.07.2026 33. sraz historickÝch vozidel 05.07.2026 - 05.07.2026 MOTOkavárna Holovousy 06.07.2026 - 06.07.2026 SVÁTEČNÍ Pondělní BLEŠÁK TUHAŇ 06.07.2026 - 06.07.2026

iVeteran.cz