10 tisíc za prihlášení starého auta?

Zpět
  •  « 1 » »| 
    Příspěvky

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 26. 2. 2009 17:42:44

    No já jen, že už je docela malý rozdíl dát za pěkné auto 3000,- nebo 5000,- Kč, ale jen si myslím, že za těch 10000,- co příjde státu, by se dalo do auta investovat(do drobností a detailů) a byl by z něho krasavec. Já netvrdím, že 10000,-Kč jsou hrozně velké peníze, ale myslím, že by šly využít jinak. Samozřejmě chápu, že u vozidel - veteránů s SPZ v hodnotě třeba nad 100.000,-Kč již nehraje těch 10000,- takovou roli, ale stejně.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 26. 2. 2009 17:31:20

    Neutěšoval bych se, že tento poplatek bude zrušen.
    Je sice tlak na poslance ze strany veteránského hnutí, aby byla výjimka pro HV na běžných číslech, ale jestli pozorujete parlament-tak mají úplně jiné zájmy.
    Kategorie vozidel Š-1000,100,110 je prakticky neprodejná, tlačil bych na majitele aby to dal zadáčo a pak holt obětovat tu desítku za poplatek. :cry:

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 26. 2. 2009 17:26:00

    Tzv. ekologický poplatek se nevztahuje na motocykl!! :lol:

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 24. 2. 2009 16:01:22

    Chtěl jsem se zeptat. Již někdo z Vás přišel na to jak ošetřit to aby se nemuselo zaplatit těch 10.000,-Kč ekol. poplatku? Mám možnost koupit velmi slušné Š 1000 MB, za malý peníz. Pojistím na sebe, a zůstane napsáno na původního majitele. Řešení pro nynější dobu, ale co do budoucnosti, pokud se nezmění předpisy a zákony. Máte někdo nějakou radu, nebo již i ověřené zkušenosti?

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 21. 10. 2008 8:32:02

    tímto budou doklady o 10000kč levnější, nebo za přepis,nebo dáte za doklady třeba na péráka 15000kč+10000kč za správní poplatek SE ROVNÁ 25 000KČ , nebo octavia 5000+10000 je 15000kč takže auto-moto třeba dneska za 20000kč musí jít s cenou dolu(s ohlednit poplatek) nebo to radši odhlásit,nebo být blázen a platit nehorázné ceny.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 21. 8. 2008 17:45:02

    Mělo by to platit jen při přehlašování vozidel na běžných registračních značkách.
    10 tisíc za přihlášení starého auta?
    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 20. 8. 2008 19:00:36

    Od nového roku se má platit při přihlašování starých aut až 10 tisíc-podle nové novely zákona.
    Nevíte někdo zda to bude platit i pro auta na normalních SPZ ale s provedenou testací historického vozidla potažmo pro auta na veteranských SPZ.Bude nějaká vyjímka?
 
Celkem inzerátů:
30169
Za posl.24 hodin:
22
 
Počet online uživatelů:
?
9. Pálavský Oldtimer 2026 26.06.2026 - 28.06.2026 Loukotě a řemeny Hradec Králové 26.06.2026 - 28.06.2026 Jízda Jiřího Kristiána Lobkowicze 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 xxxvi. ročník jízdy do vrchu ,,KNOVÍZ-OLŠANY" 27.06.2026 - 27.06.2026 Orientační závod historických vozidel Potštejn 11. 27.06.2026 - 27.06.2026 Sraz motocyklů NSU 27.06.2026 - 27.06.2026 Burza Tchořovice 27.06.2026 - 27.06.2026 4. Nymburk-Ring 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 11.Tatranský Oldtimer 2026 02.07.2026 - 05.07.2026 Sraz HV v Marianslých lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 XXV. ročník České Kanady a XII. ročník Královny silnic 04.07.2026 - 04.07.2026 Artrecycles setkání HV v Šitbořicích 04.07.2026 - 04.07.2026 MOTO/traktor Tetčiněves 04.07.2026 - 04.07.2026 14. Sraz veteránů Široký Důl 04.07.2026 - 04.07.2026 sraz historickžch vozidel v Mar. Lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 Auto moto burza a bleší trhy Svitavy 05.07.2026 - 05.07.2026 33. sraz historickÝch vozidel 05.07.2026 - 05.07.2026 MOTOkavárna Holovousy 06.07.2026 - 06.07.2026 SVÁTEČNÍ Pondělní BLEŠÁK TUHAŇ 06.07.2026 - 06.07.2026 4. Zraz Historických vozidiel Spartak Felicia Octavia 10.07.2026 - 12.07.2026

iVeteran.cz