zajimavá motorka

Zpět
  •  « 1 » »| 
    Příspěvky

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 8. 7. 2007 9:12:32

    Na druhou stranu zas kdo by se s tím dělal? motor má težiště uprostřed kola váha člověka je v zadní části a motor asi váží dos s mojí váhou 52Kg by se to asi mírně zvážilo dozadu ale pri rozjezdu bych šel asi na záda . No asi je to vážně blbost

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 7. 7. 2007 21:05:15

    myslím si že na tom krasně provedenem kousku něčeho by neodjel ani artista.ale vypada to supr

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 7. 7. 2007 10:54:32

    Jenže ten monocykl měl těžiště uvnitř v ose, jenže tady bude těžiště vysoko a navíc mimo osu. Troufám si tvrdit, že na tomto stroji jezdit nepůjde. Tedy aspoň normálnímu člověku, jako jsem já :lol: Řidič by musel uvést do rovnovážného stavu páku, kterou působí na stroj s točivým momentem motoru a odporem pneu a vzduchu.......

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 6. 7. 2007 18:20:43

    tak takovou motorku jsem neviděl ale ve 20.letech a dřív se dělal tzv monocykl pracoval na stejném principu jen s tím rozdílem že jezdec s motocyklem byl uvnitř kola a kolo bylo velké přez 2 m a to jsem na vlastní oči viděl v pohybu docela složité na jízdu

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 19. 5. 2007 11:59:39

    podle mě se na tom jezdit da, bude to asi fungovat jako takove ty vozicky na elektriku co maji dve kola vedle sebe a clovek mezi nimi stoji. Tam to ridi pocitac a tady clovek tak to asi bude honicka to uhlidat ale jinak..
    a nedoporucoval bych pro větší váhové kategorie :D

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 15. 5. 2007 19:01:25

    to snad nejde na tom jezdit,ale je to pěkný a vypadá to,že by se na tom jezdit dalo :lol:

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 15. 5. 2007 11:36:39

    Já si myslím, že je to jen takový hec... ale je to krásně provedené a ke svezení to svádí... :D
    zajimavá motorka
    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 15. 5. 2007 10:52:48

    Při brouzdání po netu jsem objevil velmi zajimavou "motorku" a chtěl bych se o ní dozvědět něco víc. Vůbec si neumím představit jak se na tom dá jezdit.


 
Celkem inzerátů:
30176
Za posl.24 hodin:
29
 
Počet online uživatelů:
?
9. Pálavský Oldtimer 2026 26.06.2026 - 28.06.2026 Loukotě a řemeny Hradec Králové 26.06.2026 - 28.06.2026 Jízda Jiřího Kristiána Lobkowicze 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 xxxvi. ročník jízdy do vrchu ,,KNOVÍZ-OLŠANY" 27.06.2026 - 27.06.2026 Orientační závod historických vozidel Potštejn 11. 27.06.2026 - 27.06.2026 Sraz motocyklů NSU 27.06.2026 - 27.06.2026 Burza Tchořovice 27.06.2026 - 27.06.2026 4. Nymburk-Ring 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 7. Sraz veteránů Rosovice 27.06.2026 - 27.06.2026 11.Tatranský Oldtimer 2026 02.07.2026 - 05.07.2026 Sraz HV v Marianslých lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 XXV. ročník České Kanady a XII. ročník Královny silnic 04.07.2026 - 04.07.2026 Artrecycles setkání HV v Šitbořicích 04.07.2026 - 04.07.2026 MOTO/traktor Tetčiněves 04.07.2026 - 04.07.2026 14. Sraz veteránů Široký Důl 04.07.2026 - 04.07.2026 sraz historickžch vozidel v Mar. Lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 Auto moto burza a bleší trhy Svitavy 05.07.2026 - 05.07.2026 33. sraz historickÝch vozidel 05.07.2026 - 05.07.2026 MOTOkavárna Holovousy 06.07.2026 - 06.07.2026 SVÁTEČNÍ Pondělní BLEŠÁK TUHAŇ 06.07.2026 - 06.07.2026

iVeteran.cz