Napadeno kutilem?

Zpět
  •  « 1 » »| 
    Příspěvky

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 28. 3. 2009 12:01:09

    v tomto případě bych se sebral jel stim simsonem na jinou stk

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 28. 3. 2009 9:00:58

    Možná to sem nepatří ale dnes jsem byl na stk s běžným simsonem v origo stavu a technik nedokázal pochopit proč motor nemá tipové označení na karterech,dále ho vyvedlo z míry že přední světlomet nemá homologační značku ale po nalezení nápisu DDR to přešel.Ve velkém T.P jsou napsané vyjímky,kde je popsán i světlomet.Z mého názoru na stk dělá banda pitomců,kteří pořád čekaj kdo jim co dá do kapsy.Nevím jak se bude vysvětlovat že se před 35 leti měnily kartery a ti pitomci nepoznaj ani co je to za motor.Přeji hodně zdaru a pevných nervů s úředníkama ČR.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 21. 3. 2009 19:34:57

    Díky chlapi, už sem moudřejší... Podobnej systém je dnes i při obnovení čísla motoru v autě. Kdybych tenkrát věděl jakou s autem spustim ouřednickou mašinerii, tak bych to auto radši nechal sešrotovat... Holt "úřední šiml to rozjel..." :roll:

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 20. 3. 2009 18:35:37

    Já bych taky řekl, že si někdo koupil v mototechně nové kartery a toto číslo mu bylo předěleno, otec si kdysi asi před 35ti lety koupil také nové kartery na ČZ a má tam vyraženo nějaké číslo, ale typ ani hvězdičky tam rozhodně nejsou, a system ražby vypadá podobně. Z vyprávění vím že tenkrát přišel z inspektorátu s papírem do určeného servisu a tam mu to za vraty na zemi jeden mechanik vyrazil....

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 20. 3. 2009 10:47:40

    V případě, že bylo číslo uděleno dopravním inspektorátem, tak se tam nerazil typ motoru. V každém případě mi před a za číslem chybí hvězdička.

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 28. 2. 2009 15:27:55

    A to by tam měl být aspoň typ motoru,ne? :?:

    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 28. 2. 2009 15:18:10

    Já bych řekl, že si někdo koupil v mototechně nové kartery a toto číslo mu bylo předěleno na tehdejším DI-VB, které si tam musel narazit.
    Radek
    Napadeno kutilem?
    admin[smazano 19.05.2016 14:20:20] - 28. 2. 2009 13:26:52

    Zdravím, koupil sem motor do 350/354 ale trochu mě zarazilo vyražené výrobní číslo... Nevíte někdo o co jde? Neni to náhodou Made in doma?
 
Celkem inzerátů:
30176
Za posl.24 hodin:
14
 
Počet online uživatelů:
?
9. Pálavský Oldtimer 2026 26.06.2026 - 28.06.2026 Loukotě a řemeny Hradec Králové 26.06.2026 - 28.06.2026 Jízda Jiřího Kristiána Lobkowicze 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 xxxvi. ročník jízdy do vrchu ,,KNOVÍZ-OLŠANY" 27.06.2026 - 27.06.2026 Orientační závod historických vozidel Potštejn 11. 27.06.2026 - 27.06.2026 Sraz motocyklů NSU 27.06.2026 - 27.06.2026 Burza Tchořovice 27.06.2026 - 27.06.2026 4. Nymburk-Ring 2026 27.06.2026 - 27.06.2026 7. Sraz veteránů Rosovice 27.06.2026 - 27.06.2026 11.Tatranský Oldtimer 2026 02.07.2026 - 05.07.2026 Sraz HV v Marianslých lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 XXV. ročník České Kanady a XII. ročník Královny silnic 04.07.2026 - 04.07.2026 Artrecycles setkání HV v Šitbořicích 04.07.2026 - 04.07.2026 MOTO/traktor Tetčiněves 04.07.2026 - 04.07.2026 14. Sraz veteránů Široký Důl 04.07.2026 - 04.07.2026 sraz historickžch vozidel v Mar. Lázních 04.07.2026 - 04.07.2026 Auto moto burza a bleší trhy Svitavy 05.07.2026 - 05.07.2026 33. sraz historickÝch vozidel 05.07.2026 - 05.07.2026 MOTOkavárna Holovousy 06.07.2026 - 06.07.2026 SVÁTEČNÍ Pondělní BLEŠÁK TUHAŇ 06.07.2026 - 06.07.2026

iVeteran.cz