Internetový portál o historických vozidlech. Inzerce veteránů a oldtimerů.
Novinky
Inzerce
Služby
E-shop
Kalendář
Fórum
Galerie
Odkazy
Můj účet
Opravdu chtete smazat tento příspěvek?
CZ 175/450
Zpět
|«
«
1
»
»|
Příspěvky
admin[smazano 19.05.2016 14:20:20]
- 7. 6. 2009 18:11:04
Ještě bych potřeboval vědět jak se pozná zda se mě dobyjí baterie.
Díky za radu.
Odstranit
admin[smazano 19.05.2016 14:20:20]
- 26. 5. 2009 10:31:44
Netěsní jehla plováku v sedle, které ju uvnitř trubičky víčka plovákové komory. Vyčistit a popř. zabrousit. Přetěsnění karburátoru - tedy ve smyslu, aby z něj nevytékal benzin je bezpředmětné. Pokud těsní jehla, můžu nechat benzin otevřený třeba přes noc a nic se nestane, nic nevyteče.
Odstranit
admin[smazano 19.05.2016 14:20:20]
- 26. 5. 2009 9:56:44
OK. Díky za rady. Zkusím vyčistit a přetěsnit karburátor.
Odstranit
admin[smazano 19.05.2016 14:20:20]
- 26. 5. 2009 9:41:37
tak možná benzín teče stále. Každopádně bych typoval něco s karburátorem. Bylo by dobré ho rozdělat a pročistit.
Odstranit
admin[smazano 19.05.2016 14:20:20]
- 26. 5. 2009 9:40:47
zřejmě je zaseklej nebo děravej plovák,když karburátor sundáš a pořádně ho vyčistíš a utěsníš tak to musí fungovat,taky muže být ucpanej kohoutek,benzín teče málo a za jízdy už nestačí přitékat,tyhle stroje jsou hrozně jednoduchý mají převážně dvě závady když to nejede a to že nehází jiskru nabo neni benzín :lol: :lol:
Odstranit
admin[smazano 19.05.2016 14:20:20]
- 26. 5. 2009 9:26:07
Hadička ke karburátoru je pořát plná benzínu. Ale když zastavím tak se mě začne pod karburátorem dělat kaluž benzínu.
Odstranit
admin[smazano 19.05.2016 14:20:20]
- 26. 5. 2009 8:56:55
a teče Ti do karburátoru benzín?
Odstranit
ČZ 175/450
admin[smazano 19.05.2016 14:20:20]
- 25. 5. 2009 21:05:17
Zdravím !
Mám CZ 175/450. Při startu za studena chytne skoro napoprvé. Ale po chvilce jízdy když chci přidat plyn začne strácet výkon až chcípne. Potom jíž nejde nakopnou ani roztlačit. Nevíte někdo jak tento problém odstranit ?
Za každou radu děkuju.
Odstranit
admin[smazano 19.05.2016 14:20:20]
- 9. 6. 2009 4:25:41
Za běhu motoru ve středních otáčkách odpojit kostřící drát akumulátoru. Dobíjí-li, nesmí motor zhasnout. Pří dobrém seřízení relé nezhasne ani na volnoběh.
Odstranit
Jméno:
*
Heslo:
*
Registrace
Trvalé přihlášení
Vložit inzerát
Vložit akci
Celkem inzerátů:
30176
Za posl.24 hodin:
19
Počet online uživatelů:
?
9. Pálavský Oldtimer 2026
26.06.2026 - 28.06.2026
Loukotě a řemeny Hradec Králové
26.06.2026 - 28.06.2026
Jízda Jiřího Kristiána Lobkowicze 2026
27.06.2026 - 27.06.2026
xxxvi. ročník jízdy do vrchu ,,KNOVÍZ-OLŠANY"
27.06.2026 - 27.06.2026
Orientační závod historických vozidel Potštejn 11.
27.06.2026 - 27.06.2026
Sraz motocyklů NSU
27.06.2026 - 27.06.2026
Burza Tchořovice
27.06.2026 - 27.06.2026
4. Nymburk-Ring 2026
27.06.2026 - 27.06.2026
7. Sraz veteránů Rosovice
27.06.2026 - 27.06.2026
11.Tatranský Oldtimer 2026
02.07.2026 - 05.07.2026
Sraz HV v Marianslých lázních
04.07.2026 - 04.07.2026
XXV. ročník České Kanady a XII. ročník Královny silnic
04.07.2026 - 04.07.2026
Artrecycles setkání HV v Šitbořicích
04.07.2026 - 04.07.2026
MOTO/traktor Tetčiněves
04.07.2026 - 04.07.2026
14. Sraz veteránů Široký Důl
04.07.2026 - 04.07.2026
sraz historickžch vozidel v Mar. Lázních
04.07.2026 - 04.07.2026
Auto moto burza a bleší trhy Svitavy
05.07.2026 - 05.07.2026
33. sraz historickÝch vozidel
05.07.2026 - 05.07.2026
MOTOkavárna Holovousy
06.07.2026 - 06.07.2026
SVÁTEČNÍ Pondělní BLEŠÁK TUHAŇ
06.07.2026 - 06.07.2026
i-veteran
iVeteran.cz
Vložit inzerát
Vložit akci