22. Okruh Českobrodský 2018 objektivem Tomáše Svobody

Letošní 22. ročník Okruhu Českobrodského proběhl opět 1. května spolu s již 6. ročníkem značkového srazu motocyklů BSA. Na startu, který proběhl v pravé poledne na náměstí v Českém Brodě se sešlo 117 strojů, které absolvovaly trasu po okolí dlouhou celkem 82 km.

Závod se jel jako závod pravidelnosti na dva okruhy s tajnými měřenými úseky. Absolutní vítěz závodu pan Martin Žebro se Škodou 450 RC z roku 1958 získal úctyhodných 5 trestných bodů. Nejstarším strojem byl Hudson 20 Touring z roku 1910 pana Jiřího Kalisty a nejvzdálenějším závodníkem byl pan Werner Gradish, který z Rakouska přivezl Bugatti T44 z roku 1929. V rámci závodu se konala i dopolední výstava, na kterou se sjelo doslova plné náměstí krásných strojů. Už teď je možné se těšit na příští ročník, který proběhne tradičně 1. května 2019. Kompletní výsledky i bohatou fotogalerii je možno shlédnout na stránkách okruhu.

Tomáš Svoboda

\\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\ \\
 
Celkem inzerátů:
18542
Za posl.24 hodin:
83
 
Počet online uživatelů:
?

iVeteran.cz